دوره های نظام مهندسی

تقویم آموزشی

سوالات نظام مهندسی

سوالات کارشناس دادگستری

آزمون کارشناس رسمی

آزمون کارشناسی دادگستری

دانلود مباحث دفتر مقررات ملی

کانال های مرکز آموزش دژآران

آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی هر سال  برای انتخاب کارشناسان سازمان نظام مهندسی از میان فارغ التحصیلان رشته های مورد نیاز برگزار می شود . این آزمون در 7 رشته اصلی مرتبط با ساختمان و شهرسازی برگزار می شود . رشته های تاسیسات برقی ساختمان ، تاسیسات مکانیکی ساختمان ، عمران ، معماری ، ترافیک ، شهرسازی و نقشه برداری رشه ای اصلی این آزمون هستند ....آزمون نظام مهندسی هر سال  برای انتخاب کارشناسان سازمان نظام مهندسی از میان فارغ التحصیلان رشته های مورد نیاز برگزار می شود . این آزمون در 7 رشته اصلی مرتبط با ساختمان و شهرسازی برگزار می شود . رشته های تاسیسات برقی ساختمان ، تاسیسات مکانیکی ساختمان ، عمران ، معماری ، ترافیک ، شهرسازی و نقشه برداری رشه ای اصلی این آزمون هستند . 
کلیه کارشناسانی که دارای مدرک مهندسی در هر یک از رشته های فوق هستند با گذشت سه سال از زمان فارغ التحصیلی مجاز به شرکت در این آزمونها هستند . برای اینکه مطمئن شوید مدرک شما با رشته های فوق مرتبط است  می توانید به واحد عضویت سازمان نظام مهندسی استان خود مراجعه نمایید . تمامی استانهای کشور دارای سازمان نظام مهندسی هستند . .پس از آنکه مطمئن شدید رشته شما مورد قبول است و سه سال هم از زمان فارغ التحصیلی تان گذشته  باید عضو سازمان شده و خود را برای آزمون دوره بعدی آماده کنید .
 
قبولی در این آزمون  مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت با قبولی در این آزمون شما می توانید  پروانه اشتغال بکار در حرفه مهندسان کسب نمایید و بواسطه آن به عنوان کارشناس سازمان نظام مهندسی در امور نظارت ساختمانها و یا طراحی و نظارت ساختمانهای استان خود فعالیت کنید . چنانچه اشتغال فعلی تان طوری است که اصلا و ابدا فرصت کار در زمینه جدید را ندارید می توانید به شرکت های حقوقی . معتبر سهمیه تان را اجاره دهید .و مبلغ خوبی را در ازای اجاره سالانه پروانه خود کسب نمایید . البته اگر بتوانید خودتان با پروانه تان کار کنید که خیلی بهتر  است . بسیاری از دوستان و همکاران با ما تماس می گیرند و اظهار می دارند که مثلا 10 سال یا 15 سال از زمان فارغ التحصیلی شان گذشته ولی از وجود چنین سازمانی بی خبر بوده اند . 
 
این دوستان اغلب در رشته های برق و مکانیک در کارخانه ها و یا مکانهای صنعتی مشغول بکار هستند و حتی فرصت فکر کردن  به کار جدید را هم نداشته اند و اکنون متوجه شده اند که از مزایا و قابلیت های مدرک مهندسی شان استفاده نکرده اند . در صورتی که اگر کسی 10 سال پیش مدرک گرفته و به موقع در آزمون شرکت کرده بود اکنون حداقل کارشناس پایه دو بود و ارزش پروانه اش دو چندان شده بود .
بهر حال این توصیه قدیمی هاست که ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است ! بنابراین توصیه ما به همه دوستان این است که با توجه به اجباری شدن رعایت مقررات ملی ساختمان هر چه زودتر به کسب پروانه اشتغال بکار مهندسی فکر کنند و خود را برای دوره بعدی آماده کنند .
اما کسانی که در این آزمون شرکت کرده و مشغول آماده سازی خود برای این آزمون مهم هستند پیشنهاد می کنیم همواره با این وبسایت در ارتباط باشند . از آزمون های آن استفاده نمایند و تمام منابع معرفی شده را بخوانند و چیزی از قلم نیافتد . و انشاء الله در روز مقرر با امادگی کامل در آزمون جزوه باز نظام مهندسی شرکت و با موفقیت از آن بیرون آیند .
 
این مرکز آموزشی دوره آمادگی این آزمون را برگزار می نماید،در صورتی که مایل در ثبت نام در این دوره هستید با دفتر آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
 
021-88997153
 


آزمون نظام مهندسی آزمون نظام مهندسی برق آزمون نظام مهندسی مکانیک آمادگی آزمون نظام مهندسی نظام مهندسی آزمون ورود به حرفه مهندسان دوره آزمون نظام مهندسی دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی کلاس آزمون نظام مهندسی دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی برق دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک نظام مهندسی برق سازمان نظام مهندسی
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 14 اسفند ماه، 1392 توسط m_azmoode  پرینت

مرتبط باموضوع :

 پاسخ تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی برق خرداد 93  [ دوشنبه، 26 خرداد ماه، 1393 ] 85424 مشاهده
 سوالات و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی اسفند 95  [ يكشنبه، 17 بهمن ماه، 1395 ] 7146 مشاهده
 منابع آزمون نظام مهندسی خرداد ماه 93  [ چهارشنبه، 21 اسفند ماه، 1392 ] 2392 مشاهده
 قبولی در آزمون نظام مهندسی(2)  [ يكشنبه، 25 اسفند ماه، 1392 ] 2971 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب