تاریخ : سه شنبه، 30 آذر ماه، 1395
موضوع : آزمون نظام مهندسی 2

ثبت نام آزمون نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی نوبت دوم سال 95ثبت نام آزمون نظام مهندسی

در این صفحه زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی و همچنین نتایج آزمون نظام مهندسی قرار داده میشود.

 

برای دریافت سوالات و پاسخ کلیدی منتشر شده توسط دفتر مقررات ملی ساختمان کلیک کنید

 

آزمون نظام مهندسی ورود به پایه 3 نوبت دوم سال 95 در 19 و 20 اسفندماه برگزار شد .

 

  بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان سال‌جاري مي‌رساند، طبق هماهنگي‌هاي بعمل‌آمده با شركت خدمات آموزشي سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان مجري برگزاري آزمون‌هاي حرفه‌اي، آزمون‌هاي مذكور در رشته‌های عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) و نقشه‌برداری در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 19 و 20 اسفند‌ماه سال‌جاري توسط آن شركت برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز یک‌شنبه مورخ 26/10/95 در سامانه آن شركت به نشاني    www.sanjeshserv.ir و سامانه اين دفتر به نشانيwww.inbr.ir  آغاز و تا روز یک‌شنبه مورخ 03/11/95 ادامه خواهد داشت. 

 

    با توجه به محدوديت زمان ثبت نام، به تمام داوطلبان محترم توصيه مي‌شود كه به تدريج تا پايان مهلت تعيين شده اقدام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهاي پاياني موكول ننمايند.
 
 
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

تقویم دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی


زمان تاریخ نتایج آزمون نظام مهندسی برق عمران مکانیک معماری آزمون نظام مهندسی ثبت نام آزمون نظام مهندسی تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی اعلام زمان آزمون نظام مهندسی

منبع این مقاله : :دژاران،برگزارکننده دوره های برق و نظام مهندسی
آدرس این مطلب : http://dejaran.com/235//nezam-mohandesi/ثبت-نام-آزمون-نظام-مهندسی/