تاریخ : سه شنبه، 1 اسفند ماه، 1396
موضوع : آزمون نظام مهندسی 2

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال 97ثبت نام آزمون نظام مهندسی

در این صفحه زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی و همچنین نتایج آزمون نظام مهندسی قرار داده میشود.

 

آزمون نظام مهندسی ورود به پایه 3 نوبت اول سال 97 در 20 و 21 اردیبهشت ماه برگزار شد .

 


تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال 97 تا روز دوشنبه مورخ 14 اسفند تمدید شد


 
  بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان سال‌جاري مي‌رساند، طبق هماهنگي‌هاي بعمل‌آمده با شركت خدمات آموزشي سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان مجري برگزاري آزمون‌هاي حرفه‌اي، آزمون‌هاي مذكور در رشته‌های عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) و نقشه‌برداری در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 97 برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز دوشنبه مورخ 96/11/30 در سامانه آزمون های نظام مهندسی به نشاني www.inbr.ir  آغاز و تا روز جمعه مورخ 96/12/11 بوده و تا روز دوشنبه 14 اسفندماه تمدید شده است . 
 

 

    با توجه به محدوديت زمان ثبت نام، به تمام داوطلبان محترم توصيه مي‌شود كه به تدريج تا پايان مهلت تعيين شده اقدام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهاي پاياني موكول ننمايند.
 
سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

تقویم دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی


زمان تاریخ نتایج آزمون نظام مهندسی برق عمران مکانیک معماری آزمون نظام مهندسی ثبت نام آزمون نظام مهندسی تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی اعلام زمان آزمون نظام مهندسی

منبع این مقاله : :دژاران،برگزارکننده دوره های برق و نظام مهندسی
آدرس این مطلب : http://dejaran.com/235//nezam-mohandesi/ثبت-نام-آزمون-نظام-مهندسی/