• دوره های منحصر به فرد مرکز آموزش دژآران

  ارتقای دانش مهندسین و انتقال تجربه از پیشکسوتان صنعت از جمله اهداف مرکز آموزش دژآران در برگزاری کلاسها بوده و در این راستا همیشه با مطالعه و نیازسنجی صنعت مهندسی کشور تلاش کرده است تا دوره‌های مناسبی را برای مهندسین کشور برنامه ریزی کند.

  مرکز آموزش دژآران همیشه در تلاش است تا با تدوین دوره‌های کاربردی که با توجه به ارزیابی انجام شده از نیازهای صنعت کشور انجام شده است و با استفاده از اساتید برتر کشور جهت تدریس دوره‌های برنامه‌ریزی شده به فراگیران در مسیر توسعه کسب و کار شخصی، ارتقا دانش و کسب تجربه کمک کند و بر اساس هویت و ساختار مرکز آموزش دژآران بستری را برای رشد و فعالیت فراگیران ایجاد نماید تا پر کردن گپ میان دانش نیروی متخصص و بازار کار، در مسیر رسیدن مهندسین کشور به موفقیت کمک نماید.

درباره ما | مرکز آموزش دزآران
دوره های مهندسی برق مرکز دژآران
 • ارزیابی دوره های مرکز آموزش دژآران

  از این رو در انتهای هر دوره برگزاری شده، مرکز آموزش دژآران با ارزیابی دوره برگزار شده، دریافت نظرات فراگیران با نظرسنجی‌های انجام شده و شناسایی نیازهای روز آموزشی محتوای کلاسها و دوره‌ها را به روز می‌کند و نقاط ضعف‌ها را به حداقل می‌رساند.

  تا به امروز با برگزاری بیش از 443 کلاس و آموزش 9349 فراگیر تلاش کرده‌ تا سهم کوچکی در بهبود صنعت و آموزش نیروی متخصص این مرز و بوم داشته باشد و پاسدار اعتماد و انتخاب شما مهندسین عزیز باشد.

  ابتکار و ابداع شیوه‌های نوین آموزشی از دیگر اهداف مرکز آموزش دژآران است. اولین پدیدآورنده بسته‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان، برگزاری ایونت‌های مهندسی و کارگاه‌های یک روزه از جمله اقداماتی است که در کارنامه مرکز آموزش دژآران دیده می‌شود.

  در طول این ده سال، مرکز آموزش دژآران با شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگی نظیر شرکت مپنا، پژوهشگاه صنعت نفت، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و... در زمینه برگزاری دوره‌های تخصصی مهندسی همکاری کرده است.

تعداد نفرات آموزش دیده
دوره های برگزار شده