• بسته های آموزش از راه دور، راهی نوین برای یادگیری

  شاید تا چند دهه قبل تنها روش یادگیری در دنیا، حضور فیزیکی در مکانی آموزشی بود تا از اطلاعات و دانش شخص آموزش دهنده بهره‌مند شد. برای مثال برای یادگیری نقاشی از استادی بزرگ باید از شهری به شهر دیگر میرفتند و مدتی در کنار استاد نقاشی زندگی میکردند تا در خلال کارهایش آموزش می‌دیدند. با پدید آمدن مراکز آموزش حرفه‌ای و برگزاری کلاسها رویه به همین منوال با تفاوت‌های باقی ماند. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و خانگی شدن سیستم‌های کامپیوتری، گسترش سخت افزار و نرم افزارهای آموزشی، گسترش دنیای اینترنت و افزایش شبکه‌های مجازی زیرساخت‌های مناسبی را برای یادگیری از طریق شیوه‌های نو پدید آورده‌اند. در همین لحظه اگر نیاز داشته باشید کار نجاری را انجام بدهید می‌توانید ساعت‌ها فیلم آموزش نجاری را در یوتیوب مشاهده بفرمایید. یا در کلاس بازاریابی به صورت وبینار شرکت کنند. و یا با استفاده از پکیج آموزشی دوره‌ای را یاد بگیرند.

  مرکز آموزش دژآران همواره تلاش کرده است تا با مهیا کردن بسترهای مناسب آموزشی به ارتقا دانش و پیشرفت فعالین در حوزه صنعت به ویژه صنعت ساختمان کمک کند. از این رو در راستا با گام جهانی در زمینه آموزش از راه دور، بسته‌های کمک آموزشی با پشتوانه ده سال سابقه آموزشی مرکز مهیا کرده است. این بسته‌ها با که با کمک اساتید مجرب کشور در زمینه نشام مهندسی ساختمان به وجود آمده است به شرح زیر است.

 • پکیج جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

  بسته جامع آموزش آمادگی آزمون نظام مهندسی برق برای اولین بار در ایران توسط مرکز آموزش دژآران به منظور تسهیل نمودن مسیر قبولی در آزمون برای علاقه مندان، با همکاری جناب آقای مهندس علی کریمی آنچه تولید شده است. بسته جامع آموزش آمادگی آزمون نظام مهندسی برق هر ساله با توجه به تغییرات مباحث و برگزاری آزمونها به روز میشود تا فراگیرانی که تمایل به استفاده از این بسته را دارند دچار مشکلی نشوند.

  با توجه به اینکه بسیاری از مهندسین به دلیل محدودیت وقت و یا سخت بودن تردد امکان شرکت در دوره های حضوری آمادگی آزمون نظام مهندسی برق را ندارند، مرکز آموزش دژآران در سال 1388 اولین نسخه این بسته را برای کمک به یادگیری و قبولی در آزمون عرضه کرد تا مهندسین بتوانند از طریق سیستم خود در هر زمان و هر مکانی از این آموزش استفاده کنند.

جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسی برق
 • محتوای بسته آموزش آزمون نظام مهندسی برق

  این بسته استثنایی شامل 30 ساعت فیلم آموزشی مفید و جزوه کامل است که توسط مهندس علی کریمی آنچه تدریس می‌شود.

  5 حلقه DVD شامل فیلم آموزشی قابل نصب بر روی دستگاه های کامپیوتر خانگی یا لپتاپ با قابلیت انتخاب کردن مبحث مورد نظر که شامل سیستمهای نیرو، ترانس و پست برق، محاسبات دیماند، ژنراتور، تابلوهای برق، خازن، کابل، روشنایی، اعلام حریق، صوتی، آنتن مرکزی، آسانسور و پله برقی به صورت کاملا تشریحی

 • مزایای بسته های آموزشی آزمون نظام مهندسی برق

  حل سوالات ادوار گذشته آزمون نظام مهندسی برق به صورت تشریحی

  فایل کتابهای مقررات ملی شامل مباحث دوم، دوازدهم، سیزدهم، پانزدهم، بیست و یکم و بیست و دوم به همراه نکات مهم

  فایل کلیه مراجع، جزوات، نرم افزارها و مطالب مورد نیاز آزمون

  جزوه چاپی کامل، تدوین شده توسط مهندس کریمی آنچه

  و برگزاری کلاس رفع اشکال رایگان به صورت حضوری در روزهای نزدیک به آزمون

تعداد قبولی در آزمون
تعداد خریداری شده
 • پکیج جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک

  بسته جامع آموزش آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک نیز برای اولین بار در ایران توسط مرکز آموزش دژآران به منظور کمک به قبولی علاقه‌مندان در آزمون نظام مهندسی ساختمان مکانیک (تاسیسات مکانیکی)، تهیه شده است. این بسته جامع آموزشی هر ساله با توجه به تغییرات مباحث و برگزاری آزمونهای جدید به روز می‌شود تا فراگیرانی که تمایل به استفاده از این بسته را دارند دچار مشکلی نشوند.

  با توجه به محدودیت زمان یا عدم امکان تردد و حضور در کلاس برخی از داوطبین، مرکز آموزش دژآران در سال 1388 اولین نسخه این بسته را برای کمک به یادگیری و قبولی در آزمون عرضه کرد تا مهندسین بتوانند از طریق سیستم خود در هر زمان و هر مکانی از این آموزش به راحتی استفاده کنند.

  این بسته آموزشی استثنایی شامل 40 ساعت فیلم آموزشی مفید و جزوه کامل است که به صورت INTERACTIVE قابل نصب بر روی دستگاه کامپیوتر و دارای قابلیت کلیک کردن برروی مبحث مورد نظر است.

جزوه آزمون نظام مهندسی مکانیک
کتاب آموزش آزمون نظام مهندسی
 • محتوای بسته آموزش آزمون نظام مهندسی مکانیک

  5 حلقه DVD فیلم آموزشی قابل نصب بر روی دستگاه های کامپیوتر خانگی یا لپتاپ است که شامل موارد زیر است.

  1- موتورخانه آب گرم : مقدمه ، محاسبه بار گرمای ساختمان ، شماتیک دیاگرام موتورخانه مرکزی، دیگ آب گرم ، پمپ سیرکلاسیون ، منبع انبساط باز ، منبع انبساط بسته ، مشعل ، 2- مخزن سوخت ، دودکش ، سختی گیر ، لوله کشی گرمایش و سرمایش 3- موتورخانه بخار : موتورخانه بخار ، تانک فلش استیم ، انبساط و انقباض لوله کشی 4- شیر : طراحی و انتخاب شیر 5- هوا رسانی : کوره هوای گرم ، هواساز ، فن هواساز، کولر آبی ، طارحی کانال ، طراحی 6- دریچه هوا ، سایکرومتریک 7- موتورخانه چیلر : مقدمه ، محاسبه بار سرمایش ، محاسبات موتورخانه چیلر، چیلر تراکمی ، چیلر های جذبی 8- پمپ : طراحی و انتخاب پمپ

 • مزایای بسته آموزش آزمون نظام مهندسی مکانیک

  حل آزمون های سال‌های گذشته

  نمونه سؤالات ادوار گذشته آزمون بهمراه فیلم کامل حل تشریحی آنها تا خرداد 93 و فایل کتابهای مقررات ملّی (دوم ، دوازدهم ، چهاردهم ، شانزدهم ، پانزدهم ، بیست و یکم و بیست و دو) به همراه نکات مهم

  DVD کمک آموزشی شامل کلیه مراجع، جزوات، نرم افزارها و مطالب مورد نیاز در آزمون و همچنین جزوه آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی جهت تسهیل در فراگیری فیلم آموزشی

  و برگزاری کلاس رفع اشکال رایگان به صورت حضوری در روزهای نزدیک به آزمون

کتاب آمادگی آزمون نظام مهندسی